Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz Ricardo #39115 üzenetére

    Eltérő emberek vagyunk, eltérő igényekkel.

    Én olyan helyen dolgozom ahová bevittem a töltőt, de van otthon is egy. Aztán olyan sok időm sincs nyomkodni.

    Szóval nekem nem nagy gond hogy kicsi az akku, sőt még az sem hogy úgy tűnik a jelenlegi kb 73%-os (mint mondtam ez talán azért több).

    Érdekes még, hogy ezek a Blue Topaz S6-osokra nagyon lecsapnak az emberek, ha feladnak egy hirdetést. Volt egy másik amiről lemaradtam: [link] Hiába írtok rá, már elkelt, csak nem törölte.

    Szóval időnként megnézegettem az S6-osokat kiváncsiságból mennyibe kerülnek és akkor megláttam ezt a Blue Topaz-t és nagyon megtetszett(az eddigi Sapphire Black volt), ráadásul másodlagos telefon volt tehát a kijelzője is jó lehet. Sajnos ezt elvitték.

    Így megnéztem jófogáson és akkor találtam 44-ért ami nekem van, de ez 64 gigás! Erre lecsaptam, de úgy hogy azt mondtam nem alkuszok, sőt adok 45 ezret, csak hadd foglalhassam le. Így is történt.

    Tehát ha valaki ilyet akar, érdemes rálicitálni, különben elviszik az orrod elől, azt mondta az eladó nekem, hogy rengetegen jelentkeztek érte. De hát ugye az enyém lett, mert többet ajánlottam érte. :D Ennyit simán megért sőt szerintem sokkal többet is, 50 feletti árat is kérhetett volna.

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák