Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lazika

    senior tag

    válasz Szellem. #18623 üzenetére

    Én iphone 6-ról váltottam S6-ra és nem bántam meg. Teljesen megvagyok vele elégedve. Android is megy rendesen. Kopp-kopp :)

  • Kékes525

    félisten

    válasz Szellem. #18623 üzenetére

    Mostanában sokszor megfogalmazódtak hasonló gondolatok itt a topikban is. Nem igazán értjük mi se, hogy a Samsung miért nem figyel oda ezekre. Legjobban nekünk (a sok közül) talán a premium szolgáltatás megszüntetése az ami fáj.

    Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

  • Amos17

    tag

    válasz Szellem. #18623 üzenetére

    Szerintem senki sem fog megsértődni ezen mivel nem mi gyártjuk a telefont :DD
    De én személy szerint nem értek veled egyet. A felhasználok többségénél nem jelentkezik az a probléma ami nálad.Nálam, és még sok másik tulajdonosnál sincs ilyen aksi probléma szóval valószínűleg a hiba a te készülékedben van. Sokan az első 1-2 nap után már levonják a végkövetkeztetést, hogy gyenge az aksi viszont azt nem veszik figyelembe, hogy kb egy hét kell a telefonnak amig "beáll" addig lehetnek ilyen teljesítmény ingadozások az akkumulátor terén (google szolgáltatások az elején, amíg nem szinkronizál le mindent a rendszer és frissíti minden egyes részét folyamatosan futni fog). Ez igaz arra az esetre is ha te raksz fel egy rom-ot, legyen az bármilyen. Emellett egyes szolgáltatások (helyszolgáltatás, stb) jobban igénybe veszi az aksit így az csökkenti a szuflát (tegyük hozzá ez minden telefonra igaz, szóval nem egyedi dolog). Az a tény, hogy nem lehet eltávolítani egyes telepített programokat az igaz, viszont le lehet tiltani a gyári rendszerben és amíg nem indított el őket manuálisan nem futnak. Emellett ott van az alkalmazás optimalizációs rész is a telefonban ami szerintem, többek véleményével szemben, működik mivel azon programok amelyeket nem használok és állandó optimalizáció alatt állnak nem küldenek értesítéseket (mint eddig tették) szóval háttérben sem működnek ezzel is növelve az aksi teljesítményét.
    Arról nem is akarok beszélni, hogy azt írtad, az IOS felülete sokkal jobban személyre szabhatóbb mert ez közel sincs így, sőőt. Arról nem is beszélve, hogy szerinted 128-as Edge drágább, mint az új Iphone. Ez igaz ha a 128-as Edge-t árát hasonlítod a 16-os Iphone-hoz. De ha a két 128-as hasonlítod össze akkor messze nem így van (MM-ben: Edge 283e, Iphone 6s 325e).
    És még egy dolog S6-nak a kategóriájában jelenleg nincs most ellenfele semmilyen szempontból. A G4-el meg nekem ne jöjjön senki mert az egy phablet és inkább a S6 plus (edge és sima) van vele egy kategóriába nem pedig a mezei S6. Az meg, hogy egy Huawei P8 Lite tovább bírja még szép, egy suzuki tényleg kevesebbet fogyaszt, mint egy M3-as BMW...
    Szóval szerintem csinálj egy FR-t, tiltsd re a rendszer által felkínált lehetőségekkel a nem használt programokat, a korábban linkelt kali tanácsokat is foganatosítsd, kapcsold ki a helyszolgáltatásokat, várj 1 hetet és nem lesz gond. :D

Új hozzászólás Aktív témák