Új hozzászólás Aktív témák

  • Shkiz0

    nagyúr

    Amúgy el is felejtettem mondani, hogy pénteken megrendeltem a vodánál a sima S6/32/Black Sapphire-t szombat reggel hívtak adategyeztetés céljából. Ott a hölgy nem mondta, hogy 17.-én lesz csak készleten, hanem csak annyit, hogy 1-2 nap a szállítás. Gyakorlatban most 2 dolog lehetséges.

    1: Már van készleten a telefonokból náluk, és talán más szolgáltatóknál is, de péntekig nem tehetik ki a polcokra vagy nem értékesíthetik. Ezt tartom valószínűbbnek, mert mi van ha valaki mondjuk csütörtökön rendeli meg? 1 napon belül biztos nem tudja a Samsung leszállítani neki.

    2: 17.-én az előrendeltek közül senki nem kap telefont, ha csak esetleg nem személyes átvétel lesz valamelyik boltban.

    Minden esetre kíváncsi vagyok, hogy lesz, mert a számhordozhatóság végett csak 20.-án fog nekem megtörténni az átállás, azaz ha még pénteken is kapnám meg az S6-ot, akkor sem érek sok mindent vele, mert a Telenoros kártyám nem fog benne működni (amúgy sem mivel nem nano sim) így várnom kell hétfő estig.

    Viszont az meglepett, hogy megkérdezték mi a legmagasabb iskolai végzettségem, lakhelyemen mióta lakom, hányan élnek rajtam kívül egy háztartásban, nekik összesen mennyi a nettó jövedelmük havonta, hol dolgozom, munkahelyem neve, határozott idejű e a szerződésem vagy sem, viszont a legfontosabbat, hogy mennyit keresek azt nem :D
    Tehát gyakorlatban végigkérdezték a szokásos dolgokat amit általában hitel, áruhitel, vagy hasonló vásárlásokkor szokás, csak pont a legfontosabbat nem hogy én mennyit keresek, vagy hogy van e jelenleg hitelem, vagy folyamatban lévő levonásom stb.
    Plusz még kértek amúgy 9000 HUF előleget is amit majd a 3. hónap után kezdenek jóváírni. Ezt se nagyon értem, mert ez gyakorlatilag nem egy nagy összeg, de kíváncsi lennék mi alapján állapították meg, mert igazából ez 1 havi törlesztő kb, ha nem akarom fizetni az előfizetést sokat nem érnek vele, a telefont meg úgy is letiltanák.
    Mondjuk biztos vagyok benne, hogy látják, hogy mennyi ideje vagyok a telenornál, és hogy mennyit fizettem, és hogy időben be volt fizetve minden, nincs elmaradásom, mert amúgy a roppant szimpatikus hangú hölgy azt is közölte hogy a leadott igényen módosítja az édesanyám nevét és az én nevemet is mert mind a kettőnknek van 3. neve is amit nem tüntettem fel, mert amúgy se anyám se én nem használom, de ugye a hivatalos okmányokban szerepel. Na már most akkor csak belelát valamilyen rendszerbe ha ezt ő megmondta a monitor túloldaláról. De mind1 is, ezt a 9000 forint előleget vagy mit elég viccesnek találom, de ez legyen a legkevesebb, kifizettem a mellette lévő 26K-val együtt, és most várom a fejleményeket, mert a neten a státusz még mindig "feldolgozás alatt" stádiumban van.

    [ Szerkesztve ]

    Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

Új hozzászólás Aktív témák