Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gerner1

    veterán

    válasz gerner1 #36051 üzenetére

    Igen, alapesetben napközben sincs állandóra bekapcsolva egyik sem, csak amikor szükségét gondolom. Feleslegesen nem kell, hogy pörgesse az adatforgalmat. Nem pofakönyvezek, így pofakönyv messenger sincs. Más sem indokolja, az állandó online jelenlétet, és így biztosan beleférek az adatcsomagomba. Én sem szüretelem a spezót, és ha lehet, feleslegesen ne peregjen ki a zsebemből a szolgáltatónak. Igyekszem nem azért élni, hogy nekik keressem a több bevételüket.
    Napi 2-3 alkalom (a telón), amikor frissítem a híreket, és megnézem, hogy a sok szemét, és spam -eken kívül kaptam-e érdemi tartalmú, vagy fontos emillt. Ehhez, teljesen felesleges non-stop online jelenlét, ráadásul a teló antenna teljesítményét (és ezzel együtt, a SoC sem pörög jobban a háttérben, mint szükséges) sem terhelem feleslegesen, tehát ezzel is akku kímélőbb a használat. Összességében, egy átgondolt használat (vagy, legalább is, arra törekvő ...), pölö kisebb ökológiai lábnyomot is eredményez.
    Ez sem szentírás, csupán egy másik aspektus. Ezért írtam, hogy eltérőek a felhasználói szokásaink.

Új hozzászólás Aktív témák