Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macskea

    őstag

    válasz Syl #37 üzenetére

    Nem is arra gondoltam, hogy te mondtad, hogy szar, csak a neked kezdett válasz a végére általánosítás lett. :R Bocsi.

    Amúgy a BB10-re azt mondanám, hogy már korántsem olyan betonbiztos valami, mint a régi OS-ek voltak, de ahhoz mérten, hogy mennyivel több lett, még mindig jól jön ki a mérleg. Más OS-ekkel nem szeretném összehasonlítani, abból biztosan flamewar lenne. :)

    ''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

  • Carasc0

    őstag

    válasz Syl #37 üzenetére

    Szubjektív véleményem!

    iOS atom stabil? Szó szerinti értelmezésben nem, hiszen tökéletes program nincs. De messze a stabilabb mint az Android. Ez globális tény, el kell fogadni.

    Nálam 2 dolog ami miatt az Android vonal halott:

    - Google Play hanyag ellenőrző rendszere.
    - Andorid fejlesztésének kesze-kuszasága.

    Apple tényleg a felhasználói érdekeket nézi, igaz meg is kéri az árát. Az utóbbi az egyetlen, ami az Apple hátrányára írható.

    Nálam a szállóige: Apple sem tökéletes, de jól működik! Android ettől még messze van.... Nagyon messze.

    Továbbá én nem vagyok telefonbetyár. Alig-alig veszem elő... 1,5 óra használat/hét átlagban. És egy ilyen gyakorisággal nekem több gondom volt az Androiddal mint iOS-al. Azért ezen is érdemes elgondolkodni. Ha már kevés használat mellett látni a különbséget, akkor a mobilmatyik mit szólnak?

    Te hiába ellenkezel az iOS ellen, a tény, tény marad. Pedig e téren az iOS a nyerő. Igaz - ismétlem - horror áron kínálva. :O

    [ Szerkesztve ]

    Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

Új hozzászólás Aktív témák