Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cbrfireblade

    aktív tag

    válasz Gizmo94 #31555 üzenetére

    Igen, én is olvastam az üzlet szabályzatában, hogy meg kell nézni és ha gond van, akkor jegyzőkönyv....
    Ha már egyszer leszerződött az adott futárcéggel, gondolom erről is tájékoztatták a futárcéget, hogy ez van.... de gondolom ez a nem tetszés a futár magánakciója, mert siet.... de ne az én káromra.
    Gondolom ha felhívnám a futárcéget, ott is azt a választ kapnám, hogy persze erre lehetőségem van.
    Nem kezdem tesztelgetni a telefont meg ilyesmi, arra ott van a 8 nap, de legalább lássam, hogy az a telefon van-e benne, mert ha nem és nem néztem meg, nincs olyan ember aki ezt bármely szerv, hatóság előtt bebizonyítja, hogy nem az volt a csomagban....
    OK, hogy a bolt elvileg olyan csomagolást alkalmaz, amit elvileg nem lehet sértetlenül felbontani, de semmi sem lehetetlen.... de akár maga a bolt is elbszhat vmit még ha nem is szándékosan... pl összekeveri
    Nem vagyok paraszt, nem kötekedek, de ha kis jelét is észreveszem, hogy ez nem teszik a futárnak, akkor előveszem a rejtett paraszt énemet és elmagyarázom neki...

Új hozzászólás Aktív témák