Új hozzászólás Aktív témák

  • HawerKing

    őstag

    Hali sracok, tegnap uzleteltem egy S4et az I9505 verziojut, ebben a snapi 600van 4x 1.9ghZ en es aszem az adreno 320.

    Az Order and Chaos 2 jatekal jatszom mar lassan 1 eve (miota megjelent), s mara iszonyu nagy lett a rendszer kovetelmenye.
    Annak idelyen szepen futott a MediaTek MT6582 es Mali-400 MP2 parossal, de mostanra a sok update utan mar a Snapi 600al kinszenvedes :( az S4 elott Note 3at hasznaltam s abban a snapi 800al meg minimumon jol elfutott de sajnos a Note 3 megadta magat.
    Mielot vennek egy erosebb cuccot (csak a jatek miatt tennem) szeretnem megkerdezni toletek, hogy lehet e kicsit novelni az S4 teljesitmenyet valahogyan???

    Tegnap mar rootoltam s felraktam TWRP t majd a CM13at, de sajna igy is jatszhatatlan a game minimalon is :(
    probaltam egy dps csokkento progit is amivel levettem a kijelzo felbontasat HD ra (sajna a jatekra nem vonatkozott )

    Lenne esetleg valami otletetek kicsit feltuningolni az S4 et? pl cpu felhuzas vagy kijelzo felbontas csokkentes vagy valami jo rom vagy kernel vagy mittom en valamit kiprobalnek mielott eladom :DDD csak jatekra kell a cucc s sajnalok draga telot - tabot venni

    [ Szerkesztve ]

    ▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

Új hozzászólás Aktív témák