Új hozzászólás Aktív témák

  • kareszkaresz

    tag

    Sziasztok!

    Jelentem marcius kozepen en is egy boldog S4 tulajdonos lettem :))) Es boldogsag van ezerrel.
    A topic hosszu , szeretnem vegigolvasni hogy megalapozzam a tudast !! iPhonerol valtottam :)) S4-el minden fasza friss firmware van rajta marciusban gyartottak a telot kb 1honaposan vettem gyartosorrol minden popec rajta t mobileos softwarel van, 4 ora kijelzo idovel es nem lagzik, bar nem egy iphone flash e teren(gondolom ebben mindenki egyetert) de ez meg ingerkuszob alatt van. Ismeros sokaknak gondolom :) Szoval check-in, udvozlet nektek!

    A dropbox problemara annyi, hogy a gyari dropbox-al feljelentkezve erzekeli hogy mintha egy harmadik fel hivott volna meg(gondolom valaki olyasvalakitol szarmaztathato a meghivo a gyari softwarebe beleepitve hogy ugy erzekeli s4-et hasznalunk vagy valahogy rajon hogy onnan leptunk fol, azert gondolok meghivora es erzekeli hogy s4rol vagyunk mivel amint a gyari dropboxal bejelentkezunk egybol kapunk a 2 giga melle igy 0.5 GB-ot meg (mintha egy nev meghivott volna minket), bejelentkezunk linkeljuk az accot, acc verify erzekeli hogy s4-rol vagyunk fent szamitogepen bejelentkezve is akar ezutan mar, ott !!! teljesiteni kell az 5 funkciobol legalabb 3-at vagy 4-et? (en ilyeneket csinaltam, hogy vegignezni a how-to-t, megosztani egy konyvtarat az accounton es hasonlo baromsagok, ha megvan a kivant mennyiseg akkor hozzaadja az accountunkhoz a kulonbseget 50GB-hoz igy lett vegul 50.75GB dropboxban, jah es 2 evre adja nem csak 1-re minderrol folyamatosan email-ek is erkeznek. A 0.25GBot nem tudom hol szedtem ossze asszem valamelyik az 5 feladatbol amit meg kellett scinalni amugy is ad nekunk 0.25GB ajandekot hogy jajjdeugyes vagy megoszottal egy konyvtarat masokkal ezert adunk 0.25GBot free neked tipusu cucc, errol kulon email nem jon. A folyamat vegere kapunk kb 4 vagy 5 emailt dropboxtol.
    Esetleg ha regi accra megegyszer nem igenyelheto akkor meg meg lehet probalni uj accot letrehozni ha maskepp nem megy es ugy behuzni az 50 GB-ot 2 evre.

    Egy kerdesem nekem is lenne az egybegyultekhez. S4re azt irtak kezdetben (meg nem olvastam vegig csak 9 ezer koruli hsznel tartok lehet volt rola szo) hogy csak 64GB-os SD-t olvas, az S5 128GB-osat is mar. En fizikailag exfat mindketto nem latok hardware ugyileg kulonbseget elvileg ha egyik megy mennie kell masiknak is de ki tudja kernelben mik vannak tiltva vagy sem, valaki probalta mar hasznalni 128GB-os SDvel mukodik benne a cucc? (ugye nem lehet kiprobalni boltokban mivel ezek zart csomagolasuak, igy kene elobb vmi info errol hatha probaltatok e mar megy e es ha nem megy miert nem, kell e root csak ugy megy szal ilyesmi valaszt varnek koszi elore is :)

    No akkor szep napot Urak! :)

    [ Szerkesztve ]

    Forum hozzaszolasokat nem biztos, de a privat uzeneteket meg aznap elolvasom ...

Új hozzászólás Aktív témák