Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pampika

    őstag

    válasz Bogyooka #3147 üzenetére

    juhúúúúú, nem csak az enyém volt ilyen!
    szívesen elvinnélek ahhoz a kr@tén eladóhoz, akivel emiatt 2 órát küzdöttem anno...1 napos telefonnal.

    1. szerintük ez nem probléma, mivel ő, a szakértő! (tesco műszaki pult...nem akarok senkit minősíteni, de azt talán ne akarja már belemagyarázni, h 15 év mobilos fórumozós múlttal szemben ő majd megmondja a frankót :U ), szóval szerinte ez normális működés. és mivel ő, mint fő szakértő nem tudta reprodukálni (elmagyaráztam, h kell nyomni, h beragadjon, de csakazértse...), ezért ez nem hiba. pontosabban nincs is, szóval milyen hibáról lenne szó?!?!?! felvettünk egy jegyzőkönyvet, h ott jártam, szte nem hiba, sztem az és kirakhatom az ablakba...
    2. használd. valszeg kicsit sorjás lehet a gomb és idővel bekopik. nekem kb 2 hét kellett hozzá. haver s2-je ugyanilyen volt anno. nem túl sok vígasz sok pénzért, de ez egy működő megoldás. én sem akartam szervizbe adni.

    más: tapasztalt-e vki olyat, h a kék (/fehér) előlapi felület és a króm színű keret találkozásánál a kék felület az élén/szélén mintha kicsit hullámos lenne? szóval nem olyan, h jön a teljesen sima felület a kékben, majd ott a keret, hanem a szélén mintha kicsit meg lenne nyomva a kék rész. remélem érthető :F csak esztétikai malőr, de most na...miért?

Új hozzászólás Aktív témák