Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • petesejt

    aktív tag

    válasz gordonfreemN #3118 üzenetére

    "senkinek sem kötelessége elhinni" -- Én ezt nem is vártam el senkitől, szíve joga mindenkinek kételkedni, nem zavar, csak belsős infóra ne kérjünk már hivatalos állásfoglalást.... Na jó, ezt már elégszer elmondtam, többet nem fogom. :)

    "vegyél egyet" -- Ohh, amennyire el vagyok havazva munkával, ha meg is venném, még hetekig csak a polcon nézegetném a dobozában. De az ötlet mindenképp merész! :) Különösen, hogy kb. egy hétig fogok rá átköltözni, a rengeteg banki, meg smart, meg 2FA cuccommal.... De valami lesz, mert rohadtul tetszik a telefon, nagyon bejön a szögletes széle, a fogása és a szélessége is. Lényegében véve a viszontagságok ellenére is rettenetesen hálás vagyok S@c@ információjáért, csak még nincs időm rohanni venni egyet. :))

    "Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

  • David3

    őstag

    válasz gordonfreemN #3118 üzenetére

    Csak kiragadnék egy részt a bejegyzésedből , illetve reagálnék rá. Szóval valóban így van, hogy akinek gondja van, előbb fogja felkeresni a fórumot, mint az, akinek jól szuperál a telefonja. Hiszen gondoljatok bele, hogy mennyi hozzászólás lenne, ha mindenki csak a pozitívumokat írná le :DDD?! Na jó, csak költői kérdés...

    Nyilván nagyon rossz, és kicsit sajnálom azokat, akik kifogtak egy rossz szériás vagy adott esetben hardveresen hibás S22-t.

    Egyébként érdekes, hogy a Plus és Ultra modellnél nincsenek már ilyen problémák, amik voltak, azokat szoftverfrissítéssel megoldották. Az enyém 2022.03.18-as gyártás, Rev0.7, és a kezdeti bugok után most van egy hibátlan telefonom.

  • Mik76

    senior tag

    válasz gordonfreemN #3118 üzenetére

    Ennyi a lenyeg.

    Mellesleg nekem is volt olyan hogy nem tudtak elerni, es kesobb csak az sms-t kaptam meg. S22 Ultran.

    Csakhogy...
    Ez szolgaltato valtas utan tortent es furcsa modon a nejemnel kb otszor annyiszor fordult elo ugyanez az uj iphone-jan. Felkerestuk a szolgaltatot, ahol megneztek a lefedettseg terkepuket. Kiderult hogy pont egy kb 10-15 hazat magaba foglalo homalyzonaban lakunk. Ugyhogy telok vissza, szerzodes bontva.
    Uj szolgaltato, uj telefon (s22 mert nekem az ultra tul tegla volt), lefedettseg terkep elore lecsekkolva. Azota egyszer nem fordult elo egyikunknel sem.

    petesejt
    Szoval bocs ha ketkedve fogadom azt a sok szarozast amit itt olvasok honapok ota, plane ugy hogy nem is hasznalod a telot. Az ismeros infoja meg olyan hogy vagy igaz vagy nem.

    http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

Új hozzászólás Aktív témák