Új hozzászólás Aktív témák

  • Armi5

    tag

    válasz keyol #1714 üzenetére

    Őszinte leszek, nekem A52s-t váltott le, S22+-ra. A performance különbség nem akkora hatalmas, ugyanolyan akadások előfordulnak, de lehet bütykölni, meg összeségében nagyon hasznos az adaptív kijelző, meg szuper szép a kijelző, a hangerő, és a telefon designja, még a hátlap is kevésbé ujjlenyomat fogó üveg ellenére, de performance napi használhathoz hasonló mint az A52s, ezt az tjelenti az A52s-t nagyon jól összeraktákm meglepően jó telefon lett, engem is lenyűgözött, S22 mellé járnak extra dolgok, pl szebb kamera, jobb hangszórók, jobb amoled technológia, stb, elég sokat vaciláltam hogy váltsak-e végül váltottam én is, S22+-ra, elég nagy, de munakhelyen valamivel kell üntöm az időt._

    De Mivel a Samu _Szoftvere elég jó állapotban az A52s így egetrengető hatalmas különbségeket nem fogsz észrevenni, talán még drága is csak emiatt upgradelni, az váltásom főleg szorongás és depresszió finanszírozta :D

    “Maybe this is exactly how it’s supposed to be. Maybe everything is exactly as it should be.” - Dexter

Új hozzászólás Aktív témák