Új hozzászólás Aktív témák

  • gps76

    őstag

    válasz potyi23 #2256 üzenetére

    Csatlakoznék a Huawei-ről jövők kicsiny táborához, nekem is a sima Mate 20 van(még jó hogy nem adtam gyorsan túl rajta), és hát nem ér fülig a szám a S21 FE-től, pedig teszteket nézve, felhasználók véleménye alapján választottam. Nem sok pozitívumot tudok felhozni a Samsung előnyére, Snapdragon 888 sebessége hiába szintetikusan sokkal gyorsabb, használat közben alig észrevehető. Kamera forma-forma, próbáltam ugyanazokból a helyzetekből fotózni azonos dolgokat mindkettővel. Azt még mindig nem értem, hogy minek kell szarakodni egy 2-5 MP makró kamerával - igaz az S21 FE-n az sincs - a Mate 20(de a Mate 20 Pro, P30 sorozat) ultra széles kamerája autófókuszos, nemcsak távolabbi dolgokat élesen rögzít, de 2-3 cm-es közelpontja van, olyan makrókat csinál... Ujjlenyomatolvasból szerintem a fizikai százszor jobb, mint a képernyő alattiak. A Maten van értesítő LED, hiába mondják van AOD, meg hasonlók, igenis jó dolog a LED, egyszerű, hasznos dolog. Kijelző fényerő? A Mate 20 sima LCD és képminőségben, fényerőben napsütésben ugyanazt hozta ma. Nem fikázni akartam a Samsungot, csak összehasonlítani az említett modellel. Bocsi, ha valakinek "belegázoltam" a lelki világába, de ez kikívánkozott belőlem, hogy egy 4 évvel ezelőtti telefon hozza egy mai csúcsmodell szintjét.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák