Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • scavy

    tag

    Sziasztok!

    Tudnátok kérlek ajánlani megbízható, jól működő (ujjlenyomat) üvegfóliát?

    https://www.mall.hu/vedofolia/mg-3d-full-coveraged-folia-samsung-galaxy-s20-100025998563

    Egy ilyet rendeltem, de teljesen megtévesztő módon a dobozon és a képen ott van hatalmas betűkkel hogy "tempered glass", de kiderült most hogy megjött hogy mégsem üveg. Valami alternatívát szeretnék, amiről tudom hogy nem lesz lutri, tehát másnál már bevált.

  • scavy

    tag

    Sziasztok!

    Sajnos a Google Smart Lock nem működik megbízhatóan, sőt most jelen pillanatban egyáltalán nem. Elolvastam már jópár cikket hogy mivel lehetne meggyógyítani, ez idáig mindhiába. Valamiért a GPS Location is ugrál a Google Térképben folyamatosan. Kitöröltem az otthoni és munkahelyi címet is, utána újra, ez sem segített.

    Valakinek valami ötlet, javaslat esetleg? (Szoftverfrissítések természetesen rendben vannak.)
    Azért is aggasztó a dolog, mert hiába vettem whitestone fóliát rá, az ujjlenyomat nem mindig működik tökéletesen, (többször is be van regisztrálva pedig) ráadásul maga az ujjlenyomatolvasó szenzor ikon is csak egyenesen áll, nem lehet elfordítani. Így minden alkalommal ki kell szabályosan fordítanom a hüvelykujjam, napi 100 nyitogatásnál ez elég bajos. Egyelőre nagyon visszasírom az LG G7 hátlapi fizikai ujjlenyomatszenzorát, messze kényelmesebb és gyorsabb volt. (Arcfelismerő is be van állítva, de sötétben szinte egyáltalán nem működik, plusz ugye maszk, sapka, napszemüveg, stb.)

    Sokat olvastam a telefonról mielőtt megvettem, azt hittem az aksi lesz a legnagyobb gondom, de arra egy rossz szavam nem lehet, viszont ez az ujjlenyomat dolog eddig lehúzza az S20 felhasználói élményt.

  • scavy

    tag

    válasz MadMancs #6315 üzenetére

    Most addoltam még egyszer az ujjlenyomatot úgy hogy közben elforgattam, így talán egy picit jobb, de még mindig nem tökéletes. 90 %-ban egyébként vagy otthon, vagy munkában, vagy az autóban használom, tehát ha a Smart Lock probléma megoldódna, az már félsiker lenne.

  • scavy

    tag

    Sziasztok! S20-ast használok közel másfél éve, eddig többnyire meg voltam vele elégedve, de van pár dolog ami kijött rajta. Nagyon világos, napos környezetben a kijelző fényereje nem hozza be gyakran a max. értéket, és olyan sötét, hogy alig lehet látni, kikapcsolom az automatikus fényerőt (hátha valami SW gond lesz, gondoltam) és akkor is, hiába állítom a csúszkát, a fényerő a középső tartománytól felfelé mozgatva nem változik semmit. Eddig csak szinte kizárólag napos időben vettem észre ezt, és nem sikerült megoldanom.

    Emellett néha random módon nem találnak a navi appok GPS jelet, viszont varázsütésre meggyógyulnak egy idő után, mivel sokat autózom ismeretlen helyeken is gyakran, ez azért kellemetlen tud lenni, emellett egy 2-3 hónapja a Google Térkép is rendszeresen befagy, vagy "bekressel" a képernyőn és be sem tudom zárni.

    Sajnos az előttem szólókkal egyetértésben, az ujjlenyomat szenzor nálam is kb. 50%-os hatékonysággal funkcionál. A kérdésem az lenne a kedves fórumtársakhoz, hogy érdemes ezek miatt szervizbe vinni? Mire lehet számítani, fognak tudni vele érdemben foglalkozni, kb. 1 hét az átfutási idő, vagy gondolom ők is meg vannak úszva mint minden más szerviz? Akinek van valós szerviztapasztalata, és megosztaná, azt nagyon megköszönném, anno még az oktogonnál lévő Samsung szervizt ajánlotta nekem valaki, hogy oda vigyem be, oda érdemes.

    Ezen kívül üvegfólia kérdésben is szívesen hallanék tippeket, ki mit használ, amivel működik az ujjlenyomat olvasó és megbízható, strapabíró is. Fél éven belül a 2. whitestone dome glass fóliám törik össze rajta, és közel 18.000 az új ára most egy ilyennek.. :(

Új hozzászólás Aktív témák