Új hozzászólás Aktív témák

  • csocsoszán

    őstag

    válasz zadir1 #14138 üzenetére

    Veszel egy megfelelő gear szemüveget! A kínai vr szemüveg ehhez képest egy kalap sz@r!!!
    De jól gondold meg mert nagyon átver a szemed és hamar hányingered lesz ha nem bírod! Brutálisan jó!
    (az üvegfóliát leveszed mert vele nem lehet használni! Normál fólia jó!)
    Ahogy bekapcsolod a gear távvezérlőt azonnal kiabál a teló, hogy új eszközt talált! Akkor is ha belerakod a szemüvegbe a telót. Van WiFi! Egyből telepíteni kezdi az oculus nevű program csomagot! Netről szerintem nem letölthető! Play felejtős.
    Mikor kész csinálsz acuntot. Az oculuson van rengeteg fizetős program! Egy kettő ingyenes sem rossz, de általában a drágábbak sokkal jobbak! 5 olcsóbb nem ér fel egy 10$-ossal!! Vands-ot figyelmedbe ajánlom! De rengeteg jó van!
    Filmnézés: A 3d-s 7es sorozatú samu tv-m meg sem közelíti azt az élményt ha sbs 3d filmet nézel a telón! ( FONTOS! Sajnos ilyen közelről ez a nagy felbontású kijelző is pixeles kissé! El kell vonatkoztatni tőle! Az élményre figyelj! Vigyázni az asszonyt úgy kellet elkapnom visítva dőlt el a hullám vasúton! (Féltettem a cuccot! :DD) (Vettem gamer széket is hozzá!)
    A lencsét vékonyan lehelet szerűen bekened borotva habbal! Nem fog párásodni!
    Bátran ajánlom, hatalmas élmény!

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

Új hozzászólás Aktív témák