Új hozzászólás Aktív témák

  • otoaak

    tag

    válasz dreamdancer #33 üzenetére

    Még a note 1-esen is be lehet állítani, hogy csak a tollat érzékelje. De van olyan alkalmazás amit állítgatni se kell. Én konkrétan az elmúlt egy évben sima 1-es note-al jártam előadásokra és arra jegyzeteltem. Kicsit kis betűvel kell írni de gyorsan meg lehet szokni. Gépésznek tanulok sok a rajz is minden gond nélkül meg tudok oldani mindent és had ne mondjam mekkora előny az, hogy telefonon használható minőségben megvan minden jegyzetem.

    Szóval a cerkának megvan az értelme és simán lehet munkára/jegyzetelésre is használni szerintem. Kell némi kézügyesség és rá kell szánni valamennyi időt, hogy megtanulja az ember de nekem cerka nélkül már nem kell se telefon se tab. Nyilván ez réteg igény és a készülék is réteg cuccde aki nem próbálta vagy nem szánta rá az időt mert amúgy se fontos neki az s-pen az nem tudom miért fikázza. A cerka nélkül ez csak egy sima tab ez tény, és ahhoz meg drága de az s-pen szerintem egy baromi jó cucc egyértelmű, hogy ezt is ahogy a többi note terméket is csak annak érdemes megvenni aki tudja/akarja is használni a tollat.

    SG Note Pro P900

Új hozzászólás Aktív témák