Új hozzászólás Aktív témák

  • S e t h

    nagyúr

    válasz zack #5201 üzenetére

    A vásárlók igen kis részének hiányozhat mindez, mondhatni már csak egy szűk fanatikus mag maradt, akik mindenáron cserélgetnék hetente a főzelékeket.
    A brandnek nem ez árt, hanem a kínai készülékek térhódítása melletti magas ár, innováció hiánya, az s5 eladási mutatói ezt szépen mutatják is.

    Más

    Art-ot használok, most nem tudom ez vagy a kitkat(esetleg más alkalmazással akad össze) ,de nekem nován a gesztusok hol működnek hol sem.
    Konkrétan a kijelző aljáról indított gesztus abszolút nem működik, más alkalmazással viszont igen.

    Tegnap a swype adta be az unalmast, addig nem akart normálisan működni amíg újra nem indítottam a telót.Nem ment a hangjegyzet, plusz egy idő után el sem indult az alkalmazás.
    A GSAM battery minden újraindításnál nullázza a mérés kezdetétől számított időtartamot, noha az van beállítva, hogy full feltöltés óta mérjen, így teljesen fals adatot ad.
    Hogy ez a kitkat, art vagy éppen az optimalizálatlan alkalmazások bűne , nem tudom, viszont megannyi apró bosszúság, ami nem hiányzik.

    Viszont a Finger Security-vel nagyon meg vagyok elégedve, nem tudom már ki ajánlotta itt, de köszönöm neki.

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Új hozzászólás Aktív témák