Új hozzászólás Aktív témák

  • norbeey

    tag

    USB csatlakoztatásnál évek óta olyan problémám van, hogy folyamatosan újracsatlakozik az adott telefon. Eddig is k***vára zavart, de most épp olyan kis ideig tudok csatlakozva meradni, ami miatt használhatatlan.

    Amit eddig kizártam:

    - a port nem hibás, a laptop összes portján illetve másik számítógépen is ugyan ezt tapasztalom
    - több féle windows verzión is próbáltam
    - energiabeállításoknál "USB selective suspend" ki van kapcsolva
    - csomószor váltottam kábelt is mert elhasználódnak amúgy is tehát azzal sem lehet baj
    - a telefonon MTP és PTP csatlakozási módszereket is váltogattam
    - stay awake funkció engedélyezve van a fejlesztői beállításokba (erre amúgy is szükség van mert ha újlenyomattal van levédve és másolás közben lezár, akkor is megszakítja)
    - device managerbe semmilyen USB eszköznél nincs engedélyezve hogy lekapcsolja energy savingre hivatkozva
    - a telefon portja sem hibás, másik androidos telefonnal is pontosan ugyan ezeket jártam végig a note 4 előtt

    Ötletek? Bárki tapasztalt hasonlót?

    Másik téma... még jó hogy feltettem a lengyel 6.0.1-et kb másfél hónapja, mert azóta sem kaptuk meg hivatalosan a frissítést. Egyébként nagyon szeretem a telefont és elégedett vagyok vele, a samsungnak ez a hozzáállása dealbreaker lesz a következő vásárlásnál. Szeptember végén adta ki a google, a samsung év elejére ígérte először, aztán február stb stb....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák