Új hozzászólás Aktív témák

  • icecave

    nagyúr

    Megint voltam megnyomkodni a Note 9-et, kár volt :D Tetszik, de a Note 8-ról is apróságok miatt jöttem vissza iOS-re.

    Kérdéseim:

    - még mindig csak úgy működik az ikon értesítés (hogy számot rak ki rá ugye), hogy ha elsöpröm az értesítést, akkor a számot is leveszi az ikonról? (Én azt szoktam meg, hogy jött pár e-mail, és elsöpörtem, hogy legyen hely a többi értesítésnek, de az ikonon ott marad a szám, így tudom abból, hogy van olvasatlan e-mailem, és majd megnézem amikor épp ráérek).
    - Fényképező még mindig maxiumum fényerővel indul csak?
    - Hosszan nyomva az ikonra lehet már beállítani funkciókat?
    - Bluetooth füles, stb esetén már jelzi az akku %-ukat? Azt mondták, ez Droid 8.1 feature, 8.0-ban nincs benne, és Mivel Note 9 már előbbivel jött, ezért mutatnia kellene.
    - be lehet állítani, hogy ne egyből oldjon fel, ha megnyomom a "homa gombot"? Úgy értem, mondjuk be van állítva az arcfelismerés, de csak azért akarom, hogy felvillanjon ak ijelző,hogy megnézzem a lockscreenen az értesítéseket, és ne oldjam fel. Mint iPhone esetében, hogy először mutatja,hogy kinyílik a lakat és kel legy plusz mozdulat, hogy a homescreenen találjam magam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák