Új hozzászólás Aktív témák

  • FeRRaR1

    őstag

    Valaki kérdezte korábban, hogy milyen a sok HTC után.

    Úgy érzem hogy nagyon is felnőtt a samu az utóbbi években, sehol a laggolás, akadás, lassulások. Összeszerelés minősége első osztályú. Szolid, nem csúszik annyira mint a HTC U11.

    Azt hittem hiányozni fog az előlapi ujjlenyomat olvasó, de nem. Az intelligens arc + írisz nagyon jól működik, hamar megszoktam a vörös fényét. (infra?) Egyébként a hátsó ujjlenyomat szenzor is pont kézre esik nekem a jobb kéz mutató ujjal.

    Nagyon közel van a kettő felület már, de még mindig azt mondanám hogy jobb a sense. Okosabb, átgondoltabb, letisztultabb. És ma az első note 9 nap után, mikor csak az volt nálam fogalmazódott meg bennem hogy a HTC még mindig verhetetlen out of the box élményben. Jobb a témázhatóság, illetve pár apróság hiánya még zavar de hosszú lenne össze szedni. Meg tényleg apróságokról van szó.

    Úgy mondanám hogy a samut is fel lehet hozni a HTC szintjére, csak nagyon aprólékosan be kell állítani mindent, illetve pár extra app & widget kellhet hozzá.

    Összességében amiért szeretem: Kijelző méret és minőség, nyoma sincs a régi amoled paráknak. Akku is sokkal jobban bírja mint az U11, kamera is kicsivel jobb. Tetszik a kijelző káva arány, szerintem amit most a Note 9 vagy U12 tud, annál nem kell több, az már nagyon a felhasználói élmény rovására menne, na meg noccsal soha nem vennék telefont. Hangszóró szépen szól, jack megléte kiváló. Alapból nem sokkal nagyobb mint az U11, viszont állandó tokkal már érezhetően.

    Egyenlőre nagyon elégedetten használom, sense néha kicsit hiányzik, de tud kárpótolni érte. Kb fele program fele beállítás már átnyálazva.

    Ami nem tetszik a Spigen fóliában hogy nem csak a toll, de az ujjad is nehezebben siklik rajta. Mondjuk kézmosás után, ha letöröltem mikroszálassal a kijelzőt, egyenesen elugrál az ujjam néha húzás közben. Nem annyira durván zavaró mint így vissza olvasva, de lehet lekerül...

    Viszont reggelre valóban teljesen felsimult, minden víznyom tökéletesen és teljesen eltűnt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák