Új hozzászólás Aktív témák

  • gerner1

    veterán

    válasz #24536576 #18920 üzenetére

    Most, hogy Somatom ismét leírta a két "legfőbb hiányosságot", azokkal +2 "új" feature is van a 10 -esen:
    Tehát az egyik, a hivatalos/éles verzióban soha nem létezett Linux on DeX nem futtatható a 10 -esen. Illetve, hogy nem lehet megnézni SiM -enként az adatfogyasztást. Bár ezek mindegyike is szubjektum, azért írjuk fel a többihez, hogy teljesebb lehessen a "pro⇔kontra". Ezeken kívül is, biztosan van még app/OS opció ⇒ami pedig 8.1 -en még működött, azt követően viszont egyiken sem.

    Volt még itt, a hívásrögzítés kérdése (ami nagyobb létszámú user -t érintett itt is) a 9 -estől, de az áthidalható israeli, Thai, E.Arab Emirségek, stb helyekről származó SiM kártya segítségével.

    Biztosan kérdés lesz az üzemidő alakulása is (és, bár ez is visszakereshető), nálam pl az sem változott szignifikánsan (persze az akkum nekem is öregebb lett ~2 évvel, így 1-1 nap végére kevesebb marad benne..), szóval szubjektíve, én a 10 -essel is elégedett vagyok, ahogy az a 9 -essel is votlam.

    De, talán mbalázs1981 is segít minket néhány konkrétummal, hogy neki mik (?) a legfőbb sarokpontok ...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák