Új hozzászólás Aktív témák

  • tylerddd

    veterán

    válasz #24536576 #14814 üzenetére

    Azért ne állítsuk be az iOS-t úgy, mintha ott minden olyan fluidul menne, mint ahogy általában hivatkoznak rá. Szerintem már egyáltalán nem az a szint, amihez viszonyítani lehetne a többit. Én 4s, 5s és 6s (ez jelenleg is megvan még) után mondom azt, hogy azért a maga kis fa**sága mindig megvolt annak a rendszernek is. Az i6s premier óta megvan, most volt 4 éves és szerintem kegyetlenül lomha és akadni is hajlamos, a gyári e-mail app iOS12 óta valami irgalmatlan lassan frissíti a maileket. A 13-as rendszerrel valamelyest jobb lett. Nem tudom, hogy a Note 9-cel mi lesz, de elégedett vagyok a sebességével. Amik eddig megszívattak rajta, azok Zuckerberg csodái voltak ... ha 3 iPhone után elégedett vagyok vele, akkor annyira mégsem lehet sz**. Aztán persze majd meglátjuk, hogy 2 évesen mit mutat. Ugye ez az, amivel nincs tapasztalatom, ez az első csúcs androidos készülékem. Egyébként pl. érdekes, hogy nagyon kedveltem az iOS a kellemes animációi miatt. A MM-ban nyomkodva a 11 Pro-t, valósággal lassúnak tűnt a Note 9-hez mérten az app-ek között váltogatva, szabályosan zavartak a hosszú animációk.

    Csak egészség legyen, meg térerő!

Új hozzászólás Aktív témák