Új hozzászólás Aktív témák

  • Oposzumtoszó

    senior tag

    Sziasztok!

    Másnak is akadt gondja a dupla koppintásos kijelző ébresztéssel? Nekem ki kellett kapcsolnom. Zsebben hordva, minden második lépésnél, amikor a lábamhoz "ütődik" a telefon, dupla koppintásnak érzékelte. (Farmerban nincs gond, csak lazább rövidnadrágban.)
    Ha ez meg volt spékelve a biztonságos helyek funkcióval és fel is oldott, akkor születtek ám az igazán fura dolgok.
    Lementem egy aluljáró lépcsőjén és mire leértem, bekapcsoltam a zseblámpát, levettem a kijelző fényerőt és letiltottam a Viber értesítéseket. Mindezt a zsebemben. :(((

    Kollégám szerint hordjam a telefont úgy, hogy a kijelzője nem a lábam felé van a zsebemben. Mondja ezt azután, hogy tavaly nekiment egy asztalnak és azon a ponton találta el, ahol a telefonja volt a zsebében, kijelzővel kifelé. :U

    Anno, még Note 4-nél egy ilyen fícsőrrel már meggyűlt a bajom. Akkor az intelligens némítással volt gond, ugyanis a zsebemben csörrent egyet és egyből elhallgatott. Úgy érzékelte, hogy letakarom a kijelzőt, vagy lefordítom a telefont. :W
    Száz szónak is egy a vége, egyre több fícsőrt lövök ki. :U

Új hozzászólás Aktív témák