Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csongi

    veterán

    Csodallak benneteket teszteloket, hogy tudjatok vegig csinalni irni a tesztet. :).
    Szoval van egy tomegcucc tularzva mert Csmcsung. Es partatlanul visszafogottan leirni, hogy ez sajnos keves amit letettek. Elismeresem.
    Mi meg jol megmondjuk, hogy rakat kaka ennyiert. Nincs az a samsung felirat ami kompenzalna az ertek aranyt. 54 K a honor 4c fugetlenul hazai uzletben 2 ev garral, kamat mentes reszletre,itt az MM android ra, egyszeruen nem is ertem hogy a banatba lehet eladni ezekeet? Ezt kerik, keresik, vagy erre tukmaljak ra az eladok a vevoket?

    [ Szerkesztve ]

  • csongi

    veterán

    válasz Peat;) #68 üzenetére

    Ez szerintem reszben igaz csak. Vitazni nem akatok.
    Persze tele van romolassal egy kinai keszulek topikja, de nem azert mert rosszabb minta taccsviiz. Egy Miui vagy Emiui mellett elbujhat. Azert van tele vele, mert meg tehetik buntetlenul, nincs retorzio, mert jajj rootolva lett, garancia szia. Es ez egy tech forum. Nem a de cukika az oldal gombocska, es milyen tundibundi mikor villog a kis lampaja...jajjj de szep.. :) hozzaszolasok lesznek. Akiknek ennyi egy telefon, azok nem itt forumoznak es nem errol. Elmennek megveszik a samut mert reklam megy a tv-be pl.
    Ha a xiaomi reklamozna es lenne sajat halozata, akkor azt vennek meg. De enelkul is szepen teljeseitenek a kinai gyartok. Szoval szerintem olcso gyartasa vana samsungnak es draga supportja, egy csomo ember fizetest kap a semmiert. Egy ilyen keszulek megtervezese kb 13 perc annyi sablon van mar, hogy csak le kell emelni egyet a polcrol. Tobb ido androidod igazitani hozza. :D

Új hozzászólás Aktív témák