Új hozzászólás Aktív témák

  • bsh

    őstag

    válasz HThomas #141 üzenetére

    mondom, nekem megy, de már sok mindent állítottam, nem tudom melyik volt a jó:
    - a wearable app férjen hozzá a helyadatokhoz mindig (háttérben futáskor is). elvileg ez nem kell, szerintem, mert inkább a health kérdezi le a gps-t, de nem teszteltem, hogy mi van, ha ezt kikapcsolom.
    - a health fusson a telefonon (elég a háttérben is), mielőtt a karkötőn indítod az edzést. (a samsung üfsz. szerint a wear-nek kell futni, de ez nem igaz. illetve az mindig fut a háttérben.)
    - energiagazdálkodás ne lője ki a health-et meg a wearable-t meg a plugint, se a bluetooth-t se a locationt. mivel nekem ezeket nem lehet külön állítani, így kikapcsoltam a teljes energiagazdálkodást ill. battery optimization-t.

    én úgy szoktam, hogy mielőtt elindulok, telefonon megnézem, hogy bt és location biztos be van-e kapcsolva, és elindítom a health-et, majd lezárom a képernyőt ujjlenyomat "gombbal" és elrakom a telefont a hátizsákba. majd megyek ide-oda, végül előveszem a biciklit, lámpák, kesztyű, miegyéb, és akkor indítom a karkötőről a bringás edzést. mikor meg odaérek a célba, akkor leállítom szintén a karkötőn. így szokott működni 10-ből 9-szer, de volt már 1-2x, hogy hiába mindent ugyanígy csináltam, nem mért semmit, fogalmam sincs miért. még jó, hogy észrevettem.

Új hozzászólás Aktív témák