Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz tzsolesz #74 üzenetére

    Az utolsó Samsung okosteló amit megfogtam, és na, ezt összerakták hatást keltett, az Omnia i900 volt.
    Feature phone kategóriában meg az S5350 Shark. Utána az S5610 Primo már csak egy rossz viccnek tűnt...
    Teljesen elfelejtették hogy mi az a fém, de a műanyagjuk se túl jó...
    Az SGS3-nak eddig az LTE verziója járt már a kezemben. A touchwiz az szerintem úgy jó, ahogy pl ezen az expressen van, csak a multitasksáv kéne. Élő háttér meg ez a vízcsobogás irritál, meg sokat fogyaszt, nem tud izgatni.
    Viszont bármelyik touchwizzel ki lehet kergetni a világból, ha az nem a 4-es vagy 5ös, valamint azokkal is, ha be van kapcsolva az óvoda betűtípus. Undorítóak és laggolnak, ezt tudták régen... Főleg a note N-7000-ren volt szép a TW3 ICS-en, gyorsítás nélkül...
    (#75) Kerell: Tetszhet a design hiánya, vannak rikító telefonok, nem mondom hogy egy két modell nem jó a samsungokból. S2, Ace2, ativ S kinéznek valahogy, de mostanában nagyon elszálltak... Az express hátulja is milyen már? Komolyan a galaxy mini jobb anyagokból van, és szebb...
    Ez lehet sértő, de szerintem a samsung az a cég, amelyik a legsikeresebben tudja értékesíteni az ipari hulladékát. Olyan telefonjuk nincs, ahol nekem ne kéne nagyon komoly kompromisszumokat kötnöm, egy másikhoz képest...
    Feature phone-jaik lassúak és buták, az újaknál meg mindenáron erőltetik a pentile matrixot. Ha meg nem, akkor van 890MB helyed(Ace2, Xcover2) vagy nincs garanciád. Jó hozzáállás.

Új hozzászólás Aktív témák