Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • klepto

    addikt

    Sziasztok!

    Gondolkozom ezen a telefonon, de volna pár kérdésem a készülékkel, és a rendszerrel kapcsolatban.
    Ez a telefon viszi a JAVA alapú, .jar kiterjesztésű játékokat?
    A telefonban van sima GPS vevő is, vagy csak internetkapcsolat mellett működő aGPS?
    A telefonban előtelepített Route66 mennyire használható idehaza, ha megveszem az akciós árú, a telefon teljes élettartamára szóló, vagyis nem éves licenszű, 30 eurós verziót (ez az akció a Route66 oldalán érhető el, és kizárólag az előtelepített Samsung telefonokkal vehető igénybe) ?
    Animált háttérképek használata esetén mennyire lassul be, vagyis mennyire marad használható, vagy éppen lesz tőle használhatatlan a telefon?
    Mennyire erős ez a hardver hétköznapi felhasználásra (játék, net, online tv-rádió, GPS navigáció, stb.)?
    A telefon prociját milyen mértékben lehet húzni, milyen órajel az, ahol még stabilan működik a készülék, és mennyire hat pozitívan a telefon sebességére, használhatóságára?
    Az előzetes információk (vagy éppen találgatások) szerint a ZTE Skate is ugyanilyen hardverrel, de nagyobb, és talán szebb kijelzővel fog megjelenni, ha igaz. Érdemes rá várni, vagy a Samsung még a kisebb kijelzővel is kenterbe verné?
    Maga az Android rendszer minden részében magyar nyelvű a telefonon (a súgó, és rendszerfájlokat is beleértve)?
    Az Android magyarítását a telefongyártók végzik, vagy az oprendszerből létezik különféle nyelvű verzió úgy, mint a Windows-nál?
    Mennyire karcálló a telefon üvege, mennyire jó ez a Gorilla Glass, ami a készüléken található (a régi, LG KP500-as telefonon 2 éves, aminek a kijelző előtti plexije nem kicsit viseltes, és nem szeretnék egy ilyen árú telefonnal is így járni 1-2 év múlva)?
    Azt hiszem minden kérdésemet feltettem, a válaszokat előre is köszönöm :R

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    Köszönöm az eddigi válaszokat :R
    Kipróbálni nem tudom, a városomban 2 bolt van, de egyikben sincs készleten ez a telefon.
    Más szolgáltatónál van, de nincs pofám bemenni a Telenorhoz kipróbálni, és utána a Vodafone-nál megvenni :B
    A cpu tuningpotenciáljáról rendelkezik valaki valami tapasztalattal (meddig húzható biztonságosan, és mennyire érződik a hatása a telefon sebességében)?

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    Sziasztok!

    Picit off kérés, de valaki lecentizné nekem, és megírná a kijelző fizikai méretét?
    A segítséget előre is köszönöm :R

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    válasz TazLeacher #4268 üzenetére

    Köszönöm (csak arra voltam kíváncsi, hogy mennyi a fizikális különbség 3,2", valamint a 3,5" között :B) :R

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

Új hozzászólás Aktív témák