Új hozzászólás Aktív témák

  • SANKADI

    aktív tag

    válasz Ambavir #22316 üzenetére

    Kedves Ambavir, ha mentesz az is az SD ártyára kerül, tehát az eljárás a következő:
    Az SD kártyát olvasóba teszed, vagy csak PC-hez csatlakoztatod, és leválasztod.
    Mindent lemásolsz egy könyvtárba, tényleg mindent, ne vesszen el semmi.
    Elkészíted a kártyát, ne bonyolítsd a telefonban történő particionálással, hagyd az olvasóban, és ezt a leírást kövesd:
    [link]
    Ha készen van, másolj vissza mindent a FAT32-es partícióra, és így tedd a helyére a kártyát. Minden ugyanúgy fog működni mint eddig, nem lesz szükséged a mentésedre sem, az csak biztonságból kellett elvégezni.
    Azután én a terminál programot használtam és közvetlen linux parancsokkal linkeltem a Dalvik Cache fájlokat, de a legjobb program (szerintem, meg sokan mások is ajánlják, még a gyógyszerészem is) a Link2SD ingyenes változata, le tudod tölteni a marketről. Azzal még a Dalvik-cache törlése is megoldható, Recovery nélkül, és sok más hasznos funkciója van, szinte kötelező kellék az Androidon. És ráadásul: M A G Y A R nyelvű, hallgass rám és ezt használd. Az SD kártyát pedig úgy csináld ahogy leírtam. Ha elakadsz segítek. Nekem a TheMydthBasic ROM-nál volt kiterjesztés, az ICS Final-nál még nem. De milyen ROM van fent? Mert az A2SD használatát a stock ROM-ok alapból nem támogatják, elvileg megy, egy program segítségével, de nekem az istennek sem csatolta az ext4 partíciót stock ROM alatt.

    -- LENOVO T500 / Xiaomi Redmi Note 4 --

Új hozzászólás Aktív témák