Új hozzászólás Aktív témák

  • proly01

    őstag

    válasz Virág et. #10260 üzenetére

    Ja ja kézzel kellett magyarra állítanom ez tuti,és tényleg igazad van mikor vettem és a 2.2.1 volt még rajta az alapból magyar volt mikor bekapcsoltam.
    Az van itt szerintem amit te mondasz,hogy megunták a sok telefont meg levelet emailt és léptek....
    De mondom te tudod próbáld meg sokat nem vesztesz max visszateszed ami most van fent.
    De mondom nekem pont ma néztem meg 275 óra volt már az üzemidő és mondom is magamban hűűű ki kéne kapcsolni kicsit szegényt vagy rebootolni mert annyira megszoktam már a többinél hogy átlag 70 óra után vagy SOD vagy Befagyott ezzel meg semmi és olyan gyors mint a villám.Gyakorlatilag van rajta egy go EX szétextrázva élő háttér megy 7 képernyőt futtatok 49 alkalmazásom van a Ram olyan 196 és 220 között mozog folyamatosan.Wifi állandóan ON és a GPS is és ugyan olyan penge mint mikor semmi se volt rajta mintha meg se érezné :B Az aksi is bírja olyan másfél napig kb...szóval...nekem azért van még rajta mert eddig ennél megbízhatóbbat nem találtam kb az X1 hez tudnám hasonlítani.Nekem az volt ilyen kb.a 2 vel már voltak bajok :DDD

    nyakoati: :R

    [ Szerkesztve ]

    ....Pr:)ly....

Új hozzászólás Aktív témák