Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nozs23

    addikt

    válasz Timer #56 üzenetére

    A dizájnos megjegyzésnél azért megálltam. A Oneplus egyedül akkor nézett ki valahogy, amikor 1-1-ben lekoppintotta az aktuális iPhone kinézetét. Ez már szerintem simán a perelhető kategória, csak túl kicsi volt még a OP, hogy foglalkozzanak vele. Azóta csak rondább lett, persze ez szubjektív.
    Ha az iOS neked hátrány, mert nem szereted, akkor sosem fogod megérteni, hogy sokaknak miért preferált egy iPhone, mert az igazi különbségek szoftveresen jönnek ki.
    Az pedig, hogy egy lencse 2,7x nagyítást tesz lehetővé nem 2x, nem feltétlenül előny. Teljesen az adott szituációtól függ, hogy melyik távolság a hasznosabb.
    Fotózásban még mindig nem érte el azt a szintet az OP. Tudom, mert volt szerencsém side by side fotózni a két aktuális készülékkel.
    A mindenkori csúcshardvert sem annyira emelném ki. Az aktuális Apple SOC átlagosan 1,5 évvel csúcs Snapdragon előtt van, persze ezt már rég nem érezni, mert mindegyik gyors. Ja és az iOS kb. fele annyi RAM-al teljesít ugyanúgy, ahogy egy android: 4-2, 6-3, 8-4 szerintem teljesen reális összevetés az én tapasztalataim alapján.
    Amúgy Android fronton az egyik legjobb készüléknek tartom OP7 Pro-t. Kár, hogy nincs 5.5-6" közötti változata, mert a mérete számomra már messze nem a kényelmes kategória.

    [ Szerkesztve ]

  • joey04

    titán

    válasz Timer #56 üzenetére

    op azért nincs sem az iPhone, sem a többi csúcs droidos készülék (samu, huawei) szintjén. ezért is olcsóbb. más kérdés, hogy már csak minimálisan, ezért aztán a legtöbb teszt meg is jegyzi, hogy már nem annyira best buy vétel mint az elődei.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák