Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz Sinesol #50 üzenetére

    Most nem azért, és kérlek ne is vedd haterkedésnek, de nagyjából leírtad az összes olyan pozitívumot az iPhone-ról, ami ma már majdnem minden Android mobilra igaz, ha ugyanabból az ársávból választunk. Én egy ideje már OnePlus-t veszek, ahhoz mérem, ha nem baj. Van, volt, és lesz is szerencsém összevetni az aktuális iPhone flagshipet az OP-val a munkám miatt, és a OnePlus 3 óta azt tapasztalom, hogy maximum a fényképek minősége az, amiben van előnye az iPhone-nak (a különbség itt is csökken, emlékezzünk, 2,7 szeres optikai zoom van az OP7Pro-ban!), cserében számtalan területen elmarad az éppen kurrens OnePlus-tól. Design, multitasking, gyorstöltés (a DASH / WARP charge nagyjából piacvezető 3 év óta, és alapáron benne van a töltő a dobozban), a mindenkori csúcshardver, az Androidos piac egyik (ha nem a ) legjobb launchere, 2 főverzióra szóló frissítés, rendszeres biztonsági frissítések, és a 2 év háztól házig-garancia teszi brutális ajánlattá ezt a pakkot.

    Nem tudom, hogy 0/24-es használatban miben mutat annyival többet egy iPhone, hogy megérje a rendre kétszeres árszabást, de az biztos, hogy az iOS nekem inkább hátrány és korlátozó tényező a mellérakott többi iCucc hiányában, mintsem pozitívum. Egy dolgot tudok mellette felsorolni, hogy jól tartja az árát, ami a másfél éves telefoncsere ciklusokhoz jóval jobban passzolna nekem is, de ennyi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák