Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tbc2

    tag

    válasz gerner1 #3186 üzenetére

    Köszi, akkor nincs más hátra, mint hogy megemésszem a leírást, felgyúrjam magam belőle, és indonéz firmware-t tegyek fel. Közben CubeACR-rel kísérleteztem egyet, és én is meg tudom erősíteni, hogy közel 100%-os minőségben lehet vele felvenni sima hívást (amikor a fülemen van) és kihangosított hívást (amikor a kezemben van a telefon). Amit nem próbáltam, hogy bluetooth kihangosítón keresztül (autóban) is működik-e (erre mintha azt olvastam volna, hogy nem).

    Illetve nagy kérdés, hogy május 11-et követően a nem play store-ból beszerzett, hanem APK-ból telepített CubeACR működni fog-e tovább, vagy egyedüli megoldás az indonéz ROM lesz...

    Más: a "virágbolt" kifejezés többször elhangzott, az melyik store slang-neve?

  • tbc2

    tag

    válasz gerner1 #3186 üzenetére

    Na, azt gondolom, hogy felgyúrtam magam a szükséges minimális szintre. Letöltöttem innen: https://galaxyfirmware.com/model/SM-A528B/XID ezt: A528BXXU1CVC6.

    Ez egy eggyel régebbi firmware, mint ami nekem van, nekem az A528BXXS1CVD1 van most fent. Gondolom az, hogy a végén a két karakter különbözik (márciusi hatodik vs. áprilisi első release), az nem okoz komolyabb gondot, még ha downgrade is, idővel gondolom OTA jönni fog a D1-es az indonézből is, viszont a bootloader száma előtt található S és U különbsége az mit jelent? Vagy érdemes megvárni az indonézből is az áprilisi első release-t?

    Illetve: a fenti oldalon a download-ra kattintva még van egy legördülő menü, ahol tudok változtatni országokat és hozzájuk tartozó kódokat. Ott mit változtatok, amikor balra már egyértelműen Region: XID? Jobb oldalon is XID-t kell kiválasztani a legördülő menüből?

    Más: ha nem sértek vele semmiféle fórum-szabályzatot, akkor megkérdezem, hogy az ODIN 3.14-et honnan töltsem le, ami biztonságos hely?

    Ezt követően az OEM-feloldást bekapcsolom a fejlesztési lehetőségek között, ODIN-nal a CSC-kezdetű file-t (hogy FR legyen) tolom fel rá (nyilván az AP-t, CP-t, BL-vel együtt), és elvileg kész is vagyok, ugye?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák