Új hozzászólás Aktív témák

  • bmt50

    senior tag

    Egy kis vitriolos, kicsit talán off-topic:
    Jött egy kis plussz pénzem néhány napja, és eljátszottam a gondolattal, hogy TALÁN néhány régi álmomat begyűjteném mobilokból: pl. Blackberry Priv(androidos, kihúzható billentyűzetes, kerekített kijelzős), vagy Blackberry Passport(nagyon extravagáns, bár BBOS 10 halott). Bíztam abban, hogy mivel letűnt korok emlékei, kb. 25-30-ba beleférnek. Villogni a gyárban a nagyarcú menedzserek előtt, vagy csak 2. telefonként, ha a szeretett A50-nel vmi baj történne. Nagyon szeretem a fizikai billentyűzetet :))
    Hát csalódtam.. :F A nem teljesen lepusztult példányok 40-től indulnak, a patikát meg le se írom. Dugják fel maguknak ennyiért. :(((
    Megnéztem ha már ezek az öregek is ennyit érnek, vajon mennyiért árulják az A50-et? Kérem tisztelettel, a patika, garanciális, akár független A50 45-50e Ft. :W
    Itt érhető tetten a nem prémium kategóriás Samsung-ok átka. Csak az vígasztal, hogy részletre vettem, nettó lesz**rom, hogy mennyit bukok rajta, és kb. ugyanott áll a hasonló Redmi Note 7 vagy P30 Lite is.

    Bocs az OFF-ért

    Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

Új hozzászólás Aktív témák