Új hozzászólás Aktív témák

  • viktro82

    csendes tag

    Nekem bejött a váltás csokiról nyalókára, az alkalmazásváltó tetszik, az lehet hogy a mostani nem illik annyira bele az összképbe, viszont valahogy jobban átlátom, illetve látszik hol van teteje az ívekből. A többi apróságot is megszoktam.

    Nekem amúgy a fő érvem a váltás mellett az volt, hogy szeretném ha ez a telefon meglenne a következő 2-3 évben, ezért is kerestem olyan telefont ami biztosan megkapja a mostani friss droidot, mert 2 év múlva szerintem már nagyon nem lesz mindegy hogy 4 vagy 5 van rajta. A telefon amit lecseréltem, az is több mint 2 éves, majd 3, és azért eléggé megéreztem a korlátait, hogy 2-es főverzió van rajta. Azt aláírom hogy most még kb tökmindegy hogy 4-es vagy 5-ös a verzió, de idővel szerintem (ha nem cserélgeti valaki a telefonját) muszáj lesz váltani, akkor meg már inkább most az elején mielőtt belaknám. Szerintem később jobban fájna a váltás. Mindegy ez is csak kis kitérő meg magánvélemény.

    Ami miatt írtam, hogy kitkat alatt a ne zavarj módnál a csoportok mellett lehetett külön felsorolni, hogy kiknek a hívását engedje át ne zavarj módban, ez pedig ahogy látom eltűnt. Most kivételeknél a senki / mind / kedvencek / partnerek közül lehet válogatni, és szerintem ezért jár a tockos, mert lehet hogy nem egy ne zavarj módhoz akarom igazítani ezeket a csoportokat. :(( Vagy be lehet valahogy állítani kézzel is a kontaktokat csak én nem találom? Kitkat alatt tuti ott volt ahol most nyomát se látom.

Új hozzászólás Aktív témák