Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dezz

    nagyúr

    válasz h-yle #11 üzenetére

    Gondolom, erre gondoltál: [link] Itt valóban jobb értékek jöttek ki. De ami a legfontosabb: az egyedüli kiugróan rossz delta-E érték a feketénél jön ki, ahol meg gyakorlatilag nem számít...

    Nem olyan rossz ez a tévé, ahogy itt egyesek gondolják. Bár ennyi pénzt csak az ad(jon) ki érte, akinek máshonnan egyátalán nem hiányzik...

    (#90) zka67: Nem kell mindent kikapcsolni! Nem értem ezt a hozzáállást sok tesztelő részéről (vagyis, értem: sokszor az ilyen dolgok csak marketing-fícsőrök, de koránt sincs ez mindig így - sokmindent meg lehet valósítani gagyi és profi módon is). Ahelyett, hogy elmagyaráznák, melyik mire jó, a kevésbé hozzáértőknek. Mondjuk sokszor maga a tesztelő sincs vele igazán tisztában... Ettől függetlenül, ha én ennyi pénzt (illetve akármennyit) kiadnék valamiért, leendő tulajként amúgy is utánanéznék ezeknek. Úgy gondolom, több dolgot is, amit tud ez a tévé, ami nagyon is hasznos lehet. Kérdés a megvalósítás jósága. Ez sajnos nem igazán derült ki.

    (#6) Retekegér: "A 3D-t kihagyhatnák már."

    Már mi a fenéért kellene kihagyni!? Gyakorlatilag semmit sem jelent itt már az anyagköltségben (eleve kellően gyors a panel a váltásokhoz és az elektronika is bőven elbír vele). Főleg, ha nem alapfelszerelés az aktív szemüveg, tehát választhatsz, veszel-e hozzá, vagy sem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák