Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sing1ep1ayer

    őstag

    válasz csongi #333 üzenetére

    Mintha a MIUI olyan etalon lenne, ami nélkül már nem is számít használhatónak egy mobil... :U Egyébként meg mihez kell neked support? Elmagyarázni, hogyan kell átállítani az órát, vagy mi? Félre ne érts, nekem nincs ilyen telefonom, nem azért védem, de felesleges látatlanba lefikázni, meg ítéletet mondani arról, mennyire lesz tartós. Én korábban tulajdonosa voltam egy ZTE Blade-nek is, sőt, a párom még most is azt használ és a mai napig kifogástalan. Az idő eljárt ugyan felette (még mindig a mobilról van szó :DDD ), szóval ma már baromi lassúnak számít és kevés benne a tárhely is, de mindene hibátlan, a GPS gyors, a rendszer nem fagy és rendkívül olcsó volt annakidején. Sosem éreztem úgy, hogy szükség lenne hozzá bármiféle terméktámogatásra. És miért ne lehetne ez a készülék is ilyen? Itt a topikban ha jól emlékszem még csak egyetlen egy hibás darabról olvastam, néhány beragadt pixellel a kijelzőn, szóval egyelőre nem tűnik őrülten nagynak a selejtes darabok aránya. Be lehet fáradni hasonlóan nagy számban eladott, supporttal és legalább dupla kezdőárral rendelkező telefonok topikjába és megnézni hogy ott mi a helyzet. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák