Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacafaca

    őstag

    Én nem tudom, hogy ki mire számít, de MIRE NEM ELÉG az elmúlt pár év Inteles megoldása? Aki anno megúnta (mint én) az Amd töketlenkedését és oldalt váltva rá kellett jönnie hogy az a több milliárd légy valóban nem téved...nemrég leváltottam a 2. genes i5-öt egy Skylake 6100/gtx 780 konfigra és szerintem ez is több mint elég, nekem pláne (a bekerülési költség-teljesítmény arány pedig verhetetlen). Ennél nagyobb teljesítmény szerintem a felhasználók 90%-kának nem kell. Szóval nem látom a tömegeket, akik ki fogják húzni a szarból az Amd-t. Szerintem ez a hajó már évekkel ezelött ellebegett. Csak fingér-hugyér árult procikkal jöhetnek vissza a térképre.

    Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

  • lacafaca

    őstag

    válasz Fred23 #887 üzenetére

    Nem tud, mert nincs honnan. A kocajátékosokat elvitte a konzol-tablet piac, az igazi hard gamerek tutira maradnak i7 vonalon, az a pár megrögzött Amd-s pedig ma már nagyon kevés. Ha pedig a játék lényegtelen, egy pentium bárkit kiszolgál. Nagyon sajnálom, mert anno én is a szekerüket toltam, de ma már nem mennék vissza...csak egy nagyon ellenállhatatlan ajánlat esetén persze megfelelő teljesítménnyel megtámasztva.

    Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

Új hozzászólás Aktív témák