Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz lacus83 #120 üzenetére

    Pont ez az, hogy ez így az egész nem jó. Ezért vártam azt, hogy az AMD a 480-nal majd odaszúr az NV-nek és 70 körül fogja adni. Akkor sokkal jobb lett volna mindenkinek. AMD részéről azért mert vették volna mint a cukrot, az NV-nek muszáj lett volna árat csökkenteni. És pont ez a baj, az AMD nem teszi vagy nem teheti már meg azt amit anno a 4850 idején. Pedig azt kellene.
    Nem értelek titeket, hogy miért álltok ilyen pozitívan az AMD-hez amikor nem képes versenyt csinálni. AZ NV egy mocsok cég, nem innovatív, zárkózott, és drága. De akkor lépjen már valamit az AMD! Könyörgöm. GForce 2 Mx 400 óta nem volt NV kártyám. És idén volt egy kitűzött cél, hogy milyen teljesítményű gépet szeretnék. Az AMD szóba se jöhetett, ha friss konstrukcióban gondolkodtam.

    És szerintetek nem gáz, hogy az új AMD procit NV kártyával demózzák?! Olvasom itt az ilyen-olyan érveket. De gondoljatok már bele ez mennyire ciki. Nagyon! Égne az AMD helyében a pofámról a bőr. Ne gyertek azzal, hogy majd ha jön a vega. Nem ígéretek kellenek tények, kézzel fogható termékek.

    Ha megnézzük a dedikált VGA piacot, akkor azt megkérdőjelezhetetlenül az NV uralja. Szerintetek mi lenne a megoldás az AMD részéről? Kiadni ugyan olyan teljesítményű VGA-kat mint az NV, ugyan annyiért? Nem! Szerintem mocsok nagyot oda kellene szúrni az NV-nek. Mert ha ezt nem teszik meg, akkor a kutya se fog váltani.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák