Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anulu

    félisten

    válasz #16820480 #170 üzenetére

    félreértés van, úgy látszik. maximálisan elfogadom, aláírom, akármi. látom, hogy ismerősök, kollégák teljes megelégedettséggel használjáők irodai dolgokra / munkára (játékra nem...). nekem továbbra is a bajom (évek óta, mióta valóban otthoni környezetben is használható lett), hogy tűzzel vassal terjeszteni akarják, és hülye mindenki, aki szoftverre pénzt ad, ha van ingyenes. illetve a "másik oldalon" a habzószájú szószólók képtelenek elhinni, hogy egy Win is működhet hatékonyan, stabilan, akármilyen gond nélkül. ezért alapból úgy állok az ilyen topic-okhoz, hogy flame-resist öltözék felölt. felőlem használhat mindenki, amit akar, abakuszon is számolhat, nem érdekel. csak ne én legyek már az ellenség. többszörösen kifejtettem már, hogy a "community" miatt útáltam meg a linuxot (tiszta szívből), és bizonyos be illetve hozzászólások csak megerősítenek abban, hogy jól tettem, hogy otthagytam, ahol van, és bottal se nyúlok hozzá.

    amúgymeg, aki hajlandó értelmesen beszélni a dologról, annak én sem akarom leharapni a fejét.

    na, ez most kiszaladt :)

    "Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Új hozzászólás Aktív témák