Új hozzászólás Aktív témák

  • xmaas

    őstag

    Teljesen jo a Ryzen nem tudom miert ennyire "fogyis" mindenki hogy sirankozik ahoz kepest milyen gyenge procikat dobtak a piacra eddig ,ez a mostani generacio nagyon ott van a szeren es meg igy "bugosan" ott liheg intel nyakaban , sok esetben jobban is teljesit mint az Intel "csucsragadazo" joval kedvezobb aron szoval mi ok van sirankozasra nem ertem egyaltalan nagy divat a indokolatlan fikazas manapsag .

    Es a teljesitmeny csak novekedni fog meg ha kijavitjak a bugokat szoval csak jol jarnak a vasarlok semmi realis alapja hogy lenezzuk a Ryzen -t .

    Ami meg idegesit egy kicsit hogy mindenki felhozza a jatek teszteket ahol peldaul az intel procik joval 4 GHz felett vannak jaratva sok helyen tunningolva es akkor az alapjan mondja hogy szar a Ryzen ami siman alap orajeleken dolgozik hat noormalis?

    Tegnap olvastam egyik "fogyatekosnak " a hozzaszolasat hogy de szar ez 1800X mert a 7700k m 5 GHz -n jaratva joval erosebb FPS t produkal milyen "faszagyerek" vagyok en es de szar a Ryzen . Ujj le fiam mert sok eszed van neked is

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák