Új hozzászólás Aktív témák

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    válasz Namelesske #161 üzenetére

    Szuperek a linkjeid, most már tényleg borzalmasan félek, reszketek is... csak éppen nem ezt kértem... (szomorú hogy nem volt triviális némelyeknek...)
    Akkor megismétlem kicsit szájbarágósabban, összehasonlító statisztikai kimutatást kérnék szépen.. Olyat tudnál-e linkelni ahol, mint már említettem volt, fel van sorolva az összes még forgalomban lévő web-et elérő operációs rendszer, a legrégebbitől a legújabbig, kivétel nélkül mind, és szépen táblázatban megfigyelhetjük, hogy mondjuk az elmúlt 10 évben, melyik rendszeren, mennyi sikeres támadás valósult meg, ami valós kárt okozott (tehát nem olyat, hogy pl felugrik egy nagy röhögő halálfej... és a "leirtása" kb annyi, hogy kitörlöm a sort az autoexec.bat -ból)...
    Mert azzal kedves kolléga, hogy beteszel kettő darab XP ellen rémisztgető (gyaníthatóan MS promó, hogy a balek rémülten rohanjon a boltba, és vegye meg az új MS oprendszert) jellegű linket - attól már bocs, de dörzsöltebb embernek nemhogy nem rebben szeme sem, hanem csak mosolyog és legyint.. ;)

    Ha itt bebizonyítod objektív vitathatatlan statisztikákkal, kimutatásokkal bármivel, hogy az XP jelenleg a leg-sebezhetőbb oprendszer, amin internetet érhet el ember a bolygón, akkor promt video-t készítek arról, csak neked csak itt csak most, ahogy upgrade-elem az XP-m, amire csak akarod (nyilván MS-re tudom csak, Vista - Win7 - Win8 leginkább ugyebár) és leteszem a képen a számlát is hozzá, hogy lássa ország-világ, megvettem a szoftvert, teljesen legális a történet.. a jó öreg bilgéc meg boldog lehet, hogy kasszírozta ezt a bevételt is a cége... ;) :R

Új hozzászólás Aktív témák