Keresés

Aktív témák

  • cskamacska

    addikt

    válasz Lauda #9 üzenetére

    "Ez utóbbinak egyébként sem volt helye a hozzászólásokban."

    Pedig máshogyan nem nagyon lehet. Visszajelzés kizárólag az eladótól függ(effektíve nem lehet negatívat adni :U ), modiknak pedig csak a direkt átveréseket lehet jelenteni. Kommentek kikapcsolásával a tényleges bant hozó pofátlan csalások kivételével minden szabad, nincs semmi visszacsatolás. :(

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

  • cskamacska

    addikt

    válasz Lauda #12 üzenetére

    Mint írtam, nem lehet negatívat adni. :( Nyilván nem fog visszaigazolni semmit, ha sumákolt bármiben. :U

    Valamikor akkor sem igazolnak vissza, ha 3 hirdetés után pozitívat adtam volna, mert tökéletesen lezajlott az átvétel. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

  • cskamacska

    addikt

    válasz Kalandor #14 üzenetére

    Augusztusban Vateráról vettem egy relatíve ritka alaplapot(Asrock 775Dual-VSTA) egy selejtező cégtől egész jó áron több más alkatrész mellé. Az amúgy kiválóan csomagolt pakkból a lap úgy került elő, mintha a lőtéri kutya szájából rángatták volna ki: PCB-n hajszálkarcok, északi híd két tartó pöckéből egyik hiányzott, így a hűtőborda lifegett és ezzel le is sarkazta a chipet (nem a postán, mert a lap külön kapott fóliát ami tartotta a bordát), memória foglalatok tartópöckei letörve. Ha a piaci lomisoknál látom, hozzá sem nyúlok, de még ingyen sem fogadtam volna el.
    Ebből Vaterán az 1 darab alacsony felbontású képen annyi látszott, hogy egy picit mintha meg lenne emelkedve az említett borda, de azt is csak utólag, jól megnézve. Ennek tetejébe az északi híd újrapasztázása, és a pöcök pótlása ellenére első két-három alkalommal el sem indult. :o

    Cég ügyfélszolgálata, ha nem is gyorsan, de körülrajongott mint egy pincsikutya(többet ért nekik 3 pozitív mint a rendelés pár ezer forintja :) ), a lap is "megjavult", később stabilan működött, a mellé vett táppal és billentyűzettel sem volt gond, és végül a lap miatt vettem a pakkot, így minden maradt a helyén, ment a pozitív. :K

    Viszont ha nem indul végül, és az eladó is bunkón áll hozzá, akkor megszakérted hogy ő küldött direkt lomis szemetet, vagy én fociztam vele jókedvemben, és csak le akarom húzni? :F

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

  • cskamacska

    addikt

    válasz Gyuri27 #46 üzenetére

    No igen. Mert hogy egy úrfi tízszeresére feláraz egy régi alkatrészt, mint ahogy az menni szokott, és meg van sértődve hogy random emberek megszólják, az egy dolog. Ritka dolgot árul, annyit kér érte amennyit nem szégyell, szvsz ötszörös "túlárazásig" rá se hederítettek volna.
    Ilyen szempontból előnyös az újítás, ha előfizet és kilövi a kommenteket, azzal az oldalt segíti, ha a modkerbe megy ingyen, akkor csak terheli.

    De hogy nyáron csak a bolti árnál drágábban(!) volt kis méretű SSD itt aprón(tipikusan használt régi típusok, vagy cégtől kilopott lassú OEM darabok), azért megállt a kanál a számban, és nem akartam elhinni. :(

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

  • cskamacska

    addikt

    válasz Tikakukac #62 üzenetére

    Igazából Laudának is igaza van, mert eddig sem tudta meg. :(

    Nemrég volt egy autós játék elárazás az itthoni webshopok egy részénél, pár száz forint volt az egyébként itthon is 60 eurós játék. Pár óra múlva fel is került az apróra kb nyolcszoros felárazással, ugye még így is az eddigi legolcsóbb ára alatt, legális beszerzés kizárva. Csak épp közben a webshopok jelezték, hogy ebből visszautalás és kódok érvénytelenítése lesz.

    Hirtelen megérdeklődtem kommentben, hogy ugye ez nem onnan van?(mert abból rövid úton macskajaj lesz a vevőnek és eladónak is) Még három hozzászólás született utána, de azt már nem láttam meg, mert az eladó egyből szaladt a moderatúrához mocskos üzletrontókat jelenteni, és minden eltűnt. :o

    Ellenben annyi értelme volt a dolognak, hogy az eladó 500 forinttal árat csökkentett, hogy gyorsabban elfogyjon a biznicelni való rakás. :K Ráadásul bejött neki a dolog, mert a kódokat nem, vagy legalábbis még nem tiltották, így talán egy nagyobb tételbe is belevág a jövőben.
    Aztán ha azt mégis érvénytelenítik, akkor meg lesz Kalandornak a napi program. :))

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Aktív témák