Keresés

Aktív témák

  • cskamacska

    addikt

    válasz Kalandor #14 üzenetére

    Augusztusban Vateráról vettem egy relatíve ritka alaplapot(Asrock 775Dual-VSTA) egy selejtező cégtől egész jó áron több más alkatrész mellé. Az amúgy kiválóan csomagolt pakkból a lap úgy került elő, mintha a lőtéri kutya szájából rángatták volna ki: PCB-n hajszálkarcok, északi híd két tartó pöckéből egyik hiányzott, így a hűtőborda lifegett és ezzel le is sarkazta a chipet (nem a postán, mert a lap külön kapott fóliát ami tartotta a bordát), memória foglalatok tartópöckei letörve. Ha a piaci lomisoknál látom, hozzá sem nyúlok, de még ingyen sem fogadtam volna el.
    Ebből Vaterán az 1 darab alacsony felbontású képen annyi látszott, hogy egy picit mintha meg lenne emelkedve az említett borda, de azt is csak utólag, jól megnézve. Ennek tetejébe az északi híd újrapasztázása, és a pöcök pótlása ellenére első két-három alkalommal el sem indult. :o

    Cég ügyfélszolgálata, ha nem is gyorsan, de körülrajongott mint egy pincsikutya(többet ért nekik 3 pozitív mint a rendelés pár ezer forintja :) ), a lap is "megjavult", később stabilan működött, a mellé vett táppal és billentyűzettel sem volt gond, és végül a lap miatt vettem a pakkot, így minden maradt a helyén, ment a pozitív. :K

    Viszont ha nem indul végül, és az eladó is bunkón áll hozzá, akkor megszakérted hogy ő küldött direkt lomis szemetet, vagy én fociztam vele jókedvemben, és csak le akarom húzni? :F

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Aktív témák