Új hozzászólás Aktív témák

  • do3om

    addikt

    Ezek nekem semmit sem mondanak, megint egy rakás fantázianév, repkednek a foglalatok, minden annyira jövőbemutató lesz hogy mindenkit megelőz. Látom mióta megvették az ATI-t abból próbálnak élni, pedig régen igen jó CPU-kat csináltak, most meg lassan azt fogják mondani hogy VGA az igazi CPU.
    Nem tudom mi lesz ennek az eredménye, vagy bejön nekik (eddig is ezt várták) vagy 2015-ben már elérik a mostani intelek sebességét (ezt én kétlem de talán megközelítik).

    Az intel nem igen ugrik erre a legyen a vga a cpu témára, és egy cseppet nagyobb részesedése a piacból mint az amd-nek. Nem értem így hogy várják el a fejlesztőktől hogy az ő elérő megoldásukat válasszák? Mert így ha dönteni kellesz a fejlesztőknek mi mellé álnak a kicsi vagy a nagy, nem lesznek hülyék. Biztos majd szerez magának az AMD is szoftveres oldalon támogatókat de ez eddig is elég kevésnek tűnik.

    Az le kel szögeznem hogy én a régi hagyományos PC-ről beszélek.
    Amúgy nyerő lehet más területen, mint a konzolok is mutatják. Multimédiás készülékekbe kéne fektetni energiát nekik, de az meg valahogy nem megy. Nincs rendes noti, tab, telefon, tv, stb. A szerver és a desktop az Intelé lesz továbbra is ha teljesítmény kel, így a nagy lé ami cégek rendszerét jelenti az AMD-nek álom maradhat.

    Mercutio_
    El van felejtve minden, nincs alacsony fogyasztás, nincs már a sok mag kel szöveg, meg nincs sebesség sem. :(

    [ Szerkesztve ]

    Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

Új hozzászólás Aktív témák