Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • superecneB

    őstag

    válasz Воланд #19 üzenetére

    Szerintem sokan vannak akik vennének jobb/újabb procit a meglévő gépükbe, de lap cserével együtt már sok lenne ezért nem teszik. Valahogy valami kompatibilitás lefele szerintem nem lenne rossz dolog nem? Én örülnék neki ha két-három évente csak procit esetleg több rammot kéne vennem.
    Pl az LGA-775 elég sokáig húzta.

    Ami az aláírásodban van az ilyen szövegeket hol találjátok? Komolyan mondom ezeket össze kéne gyűjteni egy könyvbe :D

    [ Szerkesztve ]

  • FireKeeper

    nagyúr

    válasz Воланд #19 üzenetére

    érdekes, az AMD, még ha kicsit muszájból is és nem 100%-osan, mégis meg tudta oldani az oda-vissza kompatibilitást. sőt, állítólag a most kapható AM3-as lapok kis részében is működni fog a bulldozer.
    mikor az intel bejelentette, hogy az ivy bridge is menni fog a mostani lapokban, nagyon megörültem, és azt hittem végre felhagytak ezzel a mocsok hozzáállásukkal, de megint csalódnom kellett.
    emlékezzünk csak vissza, milyen szánalmasat produkáltak LGA775-nél. 915/925 volt rá az első natív chipset. 1066-os FSB-jú procik csak 925 módosított változatával mentek (asszem 925XE), ez ugye egy szimpla órajelemelés volt. duplamagos procik csak 945/955-tel mentek. core 2 duo csak 975-tel, 965-tel ment illetve csak módosított régebbi chipsetes ramokkal a core2 VRM igényei miatt. és ugye ez egy processzorfoglalat inkompatibilitási listája. (még az is lehet kihagytam valamit p35-p45 fronton).

    steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Új hozzászólás Aktív témák