Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz Vistaboy #23 üzenetére

    Csak annyira van hozzá köze, hogy ha nem lett volna elég sikeres PC-n a Max Payne, akkor most nem lenne ilyen jó lehetőségük elszöszölni az Alan Wake-kel.

    Oké, de még mindig nem értem az ezzel kapcsolatos negatív felütést, mivel van X játék, ami bevételt termelt, ez meg egy Y játék, ami nyilván (többek között) X-ből befolyt pénzből került fejlesztésre.
    De az, hogy a Max Payne PC-n ért el sikereket, még egyáltalán nem indokolja vagy teszi kötelezővé, hogy a következő (előzőhöz semennyire nem kapcsolódó) cím mindenképpen megjelenjen PC-n.

    Szóval hogy értsd: megértem, hogy sokak szemében szálka az AW Xbox-only státusza, és emögött (ahogy te is írod) üzleti megfontolás van (csakis hűvös számok), viszont a Te megállapításod egy érzelmi alapú fricskát dob (PC-ből szedtek pénzt, most meg nem oda jelennek meg), és azt te is tudod, hogy az ilyen a melegágya a további érzelmi alapú (fújfúj konzol, jajj szegény pc, g_ciMS stb.) flémeléshez.

    Szóval félreértés ne essék, nem mondtam, hogy Te szándékosan flémelni akarsz a cikkeddel, csak annyit, hogy az ilyen kis beszólások tök feleslegesen katalizátorként működhetnek egy egyébként is állandó flémveszéllyel rendelkező témában :)

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák