Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz llaszlo #18 üzenetére

    Termékenként és modellenként változik a Samsung termékek minősége. Ezért nehéz is kiigazodni mely modellek a megbízhatóbb darabok, a HDD/SSD fronton pl jó hírük van. De TV esetében nem annyira, klímánál olyan semmilyen hírnevük van, nálunk egyiknek tönkre is ment az lcd kijelzője. Telefonjaik közül rengetegen ósdi software van, azzal is szívok. Szóval becsapós egy márka, mert vannak nagyon jó termékeik is, de többségében szerintem csak átlagos szintet érnek el. E mellé jön a nagyon erős marketing, kommunikáció, szerintem ebben léptek el igazán a versenytársaktól. Ráadásul az erős marketing miatt elég nagy hype lengi körül a gyártót, leginkább a telefonok esetében, számomra érthetetlen módon. (igaz samu az ifjú titán ki legyűrte az applét is bizonyos szempontból, de ettől még nem jelenti azt hogy jobbat is gyártanak, pláne általánosítva)
    A tankerhajóknál, építkezési munkagépeknél nem tudom mi a helyzet, de igazából a méreténél fogva jóval könnyebben tud piacot szerezni a Samsung, belefér az alacsonyabb haszonrés egy számukra gyengébb szegmensben, aztán ha megerősödnek akkor árat is emelnek. Pl. telefonok, tv-k.

Új hozzászólás Aktív témák