Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Szabi® #19 üzenetére

    pc vs konzol az egy másik téma
    mivel sokan pc/vga helyett konzolt vesznek, így konzol sincs ( :
    illetve van, de drágábban - ritkán lehet lőni msrp áron, de ps5-öt úgy sem, több helyen mondták már 2022-ig be vannak foglalva a rendelések -
    és sajnos fps-re sokaknak teljesen alkalmatlan - nekem is -
    elviekben valami csodát lehet venni hozzájuk hogy kezeljék az egér+bill kombót, de ami ér is valamit 50e-től felfelé van
    defaulton pedig egy kis maraknyi játék ami eszi az egér+bill kombót
    és akkor ott vannak a 144hz-esek, és az afelettiek, nekik sem opció
    ugyanakkor akonzolnál nem kell állítgatni, driverrel bajlódni, nem kell 5-10 storeban "tartani" a játékokat, sok előnye van
    mivel engem csak a forza érdekel huzamosabban, nekem tökéletes
    és nem az x, nemrég volt de nem szerettem
    pedig msrp áron vettem - az s halkabb, szinte néma, kisebb, fekete-fehér, az x műanyagja sztem valami undorító, cserébe erősebb a hw, engem nem győzött meg -
    fogyasztása/hőtermelése is feleakkora, letojom hogy nem 4k - nekem a fluidság' is jobb ennél a játéknál az s-en -

    most 250-300e-ből sokat nem lehet összehozni pc fronton
    a 1650-ek bolti ára is sokszor már a 150e ft-ot verdesi - aki olcsóbban akar az vadászni kénytelen, úgy még ki lehet fogni értelmes(ebb) árakat
    amd-nél olcsóbb cpu-k megdrágultak
    intelnél drágábbak a lapok ( :
    memóriák is drágulnak
    ha begyűrűzik a hdd/ssd-s bányászat ssd-k is fognak, de nem csak a nagyobbak
    a gyártók vérsemet kapnak, konkrétan le fogják sz@rni a kisebb modelleket - ahogy amd is tette a 3100/3500x/3600 szériánál -, és csak nagyobbakat fognak gyártani többségében, mert azokat drágábban is megveszik
    egyik dolog kihatással van a másikra, de ahogy haladunk az időben sajnos nem egyre kevesebb tényező van, hanem egyre több

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • #72042496

    törölt tag

    válasz Szabi® #19 üzenetére

    Ezzel én is így vagyok. Vettem egy XSX-et mert hogy új Ori HDR-ben, pár hónappal később pedig azon kaptam magam, hogy a Steam wishlistemen levő játékokat is erre kezdtem el megvenni. Sőt, némelyik Steamen már megvett játékomat is, hogy inkább ezen toljam újra. A Sony exkluzívokhoz meg jön majd a PS5, amikor sorra kerülök.

    Fel is hagytam a tervvel, hogy a nappaliba is építek egy PC-t a játékokhoz, fenéket, elég egy a dolgozóba, alkalmanként lőni meg logikai játékokhoz, amik nincsenek konzolra. :)

    A 2-300 wattos konzumer VGA-szörnyekért amúgy se kár részemről, ilyenekért "békeidőben" se adtam pénzt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák