Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saelin

    veterán

    Senki nem próbálta innen a Netflixet? A Play Store-ból leszedett legfrissebb változat - 1001-es hibával eldob. Elvileg ezt azért írja mert nem tud kommunikálni a Netflix szervereivel. Mobilneten és más Wifin is próbáltam már mindhiába.
    Más márkás tableten, Samsung telefonon, Playstation 4-en és Pc-n is megy gond nélkül az alkalmazás, csak ezen a Kínai csodán nem akar sehogy sem. Ilyenkor mi kínja? Olvasom a netet, hogy régebbi apk-okat próbáljak, uninstall, factory reset stb... Valami épkézláb tanács?

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

  • saelin

    veterán

    válasz Googie #517 üzenetére

    Most sikerült rá találnom egy megoldást:

    "Guys i got the fix . Just installed the older version of Netflix 6.0 version and just update to newer version on playstore . That worked for me ." - reddit.

    A 6.0 nem működött, így ettől felfelé elkezdtem felrakni majd törölni a netflix verziókat. A 6.4-el már be tudtam lépni és erre a playstore-on keresztül feltelepítettem a legfrissebbet. Fogalmam sincs mi kínja volt, vagy hogy mi volt abban a 6.4-es apk-ban ami segített bejelentkezni, de működött és ez a lényeg. Hátha más is belefut egy ilyen hibába és ez a poszt segít neki valamilyen módon.

    Tags: Netflix, -1001, - 1001, Sorry, we could not reach the Netflix service. Please try again later. (-1001), (- 1001)

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

  • saelin

    veterán

    Jó gyenge minőségű a kijelző anyaga. 2 hónapja van meg kb a Note és már 3-4 apró karc van a kijelzőn úgy, hogy flip tok van rajta. A Samsung Galaxy A5-re vígan elég volt ennyi védelem, ami ugyan ebben az ár sávban van mint ez a készülék.

    Mással sem vagyok megelégedve:
    - A kamera nagyon lassan nyílik meg és sokat gondolkodik a kép mentésén is.
    - Eléggé sűrűn fagy az appok váltása között. A redditet pl nem is tudom sokáig olvasgatni mert egy bizonyos betöltött tartalom után csutkára fagy. A memória menedzsment nagyon rossz... Nem tudom ez az android 10 feature-e vagy a készülék sajátossága.
    - Ez már az én bénaságom, de van ehhez smart flip tok? Esetleg valaki tud ajánlani egy olyat ami neki van és őszintén meg van vele elégedve?

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

  • saelin

    veterán

    válasz dave987 #561 üzenetére

    Hétvégén csinálok egy Factory Reset-et akkor és meglátjuk mit hoz ki belőle. Igazándiból az a baj hogy semmi extra nincs feltelepítve, csak ilyen nagyon alap dolgok:
    - Facebook Messenger
    - Discord
    - Playstation App
    - OTP app
    - SimplePay
    - Lottó app
    - Vodafone app
    - Edenred app
    - Netpincér
    - Bolt
    - Last Pass
    - Samsung browser
    - Netflix
    - Spotify

    Meg még a gyári appok amik a készülékkel jártak (Facebook, Gmail, YouTube stb...). Én tényleg csak telefonálásra és böngészésre használom a telefont, még játékot sem szoktam rajta játszani. Ezért is zavar hogy teljesen hétköznapi használat melett ilyen dolgokat produkál. Az A5 hasonlatom ezek szerint nem jött be. Nem figyeltem mennyi volt az eredeti ára, csak hogy én anno rá 1-1,5 évre mennyiért vettem azt. Nem akarom tényleg lehúzni a telefont, sőt, imádom, mert sok dologban jobb mint a régi A5-öm, csak vannak annyira alap funkciók amiknek vaj simán kellene működniük. Ha a rendszer már most akad, akkor egy, netán két év múlva mit fog produkálni? Nah, majd jelentkezem egy tesztidőszak után hogy mit segített a reset. :R

    [ Szerkesztve ]

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

  • saelin

    veterán

    Megcsináltam a factory reset-et tegnap. Eddig úgy tűnik hogy az kb összes szoftveres hülyeséget megoldotta. A kamera maradt egyedül még mindig nagyon lassú. Ez ilyen valószínűleg, mert barátom telefonján is megnéztük (együtt vettü) és ott is volt egy pár másodpercig fekete képernyő a megnyitás után, de a kép elkészítése után is gondolkodik egy kicsit. Ahogy elnézem a képernyő forgatás sok neki kamera módban.

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Új hozzászólás Aktív témák