Új hozzászólás Aktív témák

  • doongoo

    addikt

    válasz Fulár #586 üzenetére

    nos, mindenkinek mások az igényei, ez a szép az életben.
    Hogy pár felvetésre is reagáljak:
    "a hátlapi plusz kamu vakut egyelőre nem tudom hová tenni." - sosem gondolkodtam rajta, lehet, hogy tényleg fénymérő, de gondolom akkor azért látszik vakunak, mert így lesz szimmetrikus a kamerasziget kinézete
    "Sd kártya bővíthetőségének hiányáért" - ez 256 GB tárhely mellett engem hidegen hagy
    " 2 megapixeles hulladék kamerát" - ezt pont csak kb. akkor használom, ha a rossz szemem miatt valamit el szeretnék olvasni (nálam ez a makrokamera egyetlen felhasználási területe)
    " bal oldal közepére rakott hangerő gombok" - nekem pont ez jön be és nem szeretem, ha minden egy oldalon van
    "jack csati hiányáért" - ezzel korábban én is így voltam, de azóta már sokkal kényelmesebbnek találom a vezeték nélküli fülesek használatát
    "A témaáruház ugyan külső forrásból beszerezhető de semmi értelme mert a háttérképen kívűl semmin sem változtat" - na ez engem pont hidegen hagy, mivel egy minimalista beállítást használok amúgy is és telefontípustól függetlenül mindig nova launchert tök azonos beállításokkal, de én kimondottam a betűtípusváltás miatt telepítettem csak a témák alkalmazást és váltottam is betűtípust
    "Google Spech beállításaihoz nem férek hozzá." - itt a Speech Services by Google-ra gondolsz? Mert az nálam hibátlan.
    "A kijelzőbe épített új lenyomat olvasót sem kedvelem annyira. Szerintem a fizikai jobb,pontosabb és gyorsabb." - használtam már elég sok telót, de ennek a kijelzőbe épített olvasója semmivel sem rosszabb, pontatlanabb vagy lassabb, mint bármelyik fizikai olvasós telefoné, sőt.
    Az automatikus fényerő túl letekerése beltérben az valóban kényelmetlenség.

    Persze az enyém is csak egy szubjektív vélemény :)

Új hozzászólás Aktív témák