Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    válasz -=RelakS=- #984 üzenetére

    Neked valami nagyon félrement. A fura az, hogy a 11.C.27 nem is szerepel az EU-ba készült ROM listáján! Lehet a te telefonodon valami fejlesztői ROM van? A C.25 után az f.02 ROM a következő.
    A linkelt oldalon ott van sorrendben az összes kiadott ROM!
    Neked a GDPR kell ill. az utolsóknál már "EU" jelzés szerepel.
    Abban amit linkeltem az nem véletlenül van benne az "EU" jelzés ez a DGPR vagyis direkt ide alakított ROM!
    A te telefonod valamilyen ismeretlen okból kifolyólag(sötét közép európai vagy balkáni internet) miatt lehet megakadt a droid 12-nél.
    Amit linkeltem mind tökéletesen működik a telefonommal ugyanis én mindet felraktam a letöltés->helyi frissítés módszerrel. Nyilván több GB méretű a file így inkább érdemes WIFI hálózaton letölteni a telefonra, vagy ha van pl. egy fix letöltési út mondjuk PC->böngésző akkor azzal. Utána a telefon "download" könyvtárába bemásolni. Ezután a "helyi telepítésnél ezt a file-t kijelölni és onnantól a telefon megold mindent. A telepítés maga kb 5-6 perc ez a letöltött .zip állomány kicsomagolásával együtt értendő. Tehát ez nem egy bonyolult művelet, bárki tud párszor tapizni :K Ja ami kimaradt! Mivel a telefon tökéletesen tud mentést OTG csatlakozáson keresztül készíteni érdemes azt megejteni a fő verzió frissítés előtt. Nyilván nem töröl egyik frissítés sem felhasználói adatot de ha van mentés a fő verzió frissítés után, hogy összerázódjon a rendszer érdemes egy gyári visszaállítást csinálni, majd a mentést visszatölteni.

    [ Szerkesztve ]

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

  • rigoberto

    őstag

    válasz -=RelakS=- #984 üzenetére

    Megjött OTA az UI 4.0 és az android13is..
    Én most töltöm le.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák